Kad nije po tvom, onda ide bojkot.
Bojkotuješ odlaske, dolaske, sastanke. Bojkotuješ izbor raznih tijela, potpisivanje korisnih sporazuma, učešće u korisnim programima.
Bojkotuješ izbor Vlade Federacije BiH, predsjednika, potpredsjednika, ustavnih sudaca.
Bojkotuješ rad Vijeća ministara, rad parlamenata itd.
Sve bojkotuješ i očekuješ da će nekome biti loše, a tebi dobro.
Nepoznato je, u kojoj školi, se to učilo.
Ali, rezultat je takav, da će svima biti isto.
Isto, loše.
Pa, bojkotuj brale. Ovaj put, koliko ti volja.
(Club.ba)